TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ

Prohlášení o přístupnosti

Účelem webových stránek TECHNICKÝCH SLUŽEB HRADEC KRÁLOVÉ je poskytovat důležité informace a služby všem uživatelům, a to s maximálním důrazem na přehlednost, použitelnost a přístupnost použitých funkcí i textového obsahu. Tak, aby webové stránky splňovaly všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky webové přístupnosti, stanovené pravidly tvorby přístupného webu, která byla vydána v souladu s novelou Zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy. 

Webové stránky TECHNICKÝCH SLUŽEB HRADEC KRÁLOVÉ jsou vytvořeny podle specifikace XHTML 1.0 a dodržují syntaktickou i sémantickou správnost. Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, a je tak možné ji pohodlně pomocí nastavení prohlížeče zvětšovat i zmenšovat.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF. Důvodem je skutečnost, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát XHTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

Kontakt na správce webu

I přes veškerou naši snahu je však možné, že se na webu vyskytne chyba. Budeme vám vděční, pokud nám ji nahlásíte na e-mailovou adresu pro správce webu: redakceweb@tshk.cz, stejně jako vaše případné náměty či postřehy. Upozorňujeme, že kontakt na správce webu slouží pouze pro řešení technických a obsahových záležitostí týkajících se tohoto webu.