TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ

Archiv aktualit

Seznam článků: Archiv aktualit
11. 6. 2019

Pozvánka do hradeckého rozária

TSHK informují o akci pořádané v hradeckém rozáriu v sobotu 15.6.2019 od 12 hod. více informací najdete na zde..
                  

Všichni jsou srdečně zváni.

Fotodokumentace z 15.6.2019
 
       
10. 6. 2019

Spuštění mlhovišť a pítek

Dnešním dnem byla spuštěna všechna mlhoviště a pítka na území Hradce Králové.
5. 6. 2019

Spouštění mlhovišť

V tomto týdnu probíhají přípravy mlhovišť na jejich uvedení do provozu. Od 10.6.2019 budou mlhoviště postupně spouštěna na celém území města.
4. 6. 2019

Oprava komunikace Víta Nejedlého

Od 3.6.2019 probíhá oprava komunikace v ulici Víta Nejedlého, která je ve správě ŘSD. V rámci částečných uzavírek jsou na trase instalována přenosná signalizační zařízení. Přenosné a stávající signalizační zařízení je po dobu opravy komunikace ve správě firmy Eltodo, a. s.  Předpoklad omezení je do srpna 2019.

Jedná se zejména o křižovatky:
  • Okružní x Buzulucká
  • Okružní x Víta Nejedlého (Tesla)
  • íta Nejedlého x Jižní (Interspar)
  • Víta Nejedlého x Kladská (Stoletá)
Případné poruchy na signalizačním zařízení a dotazy prosím směřujte na bezplatnou telefonní linku firmy Eltodo, a. s. - 800 101 109.

Děkujeme za pochopení. 
31. 5. 2019

Městské louky v Hradci Králové kvetou

Na městské louce u Rašínovy třídy kvetou v současné době šípkové růže a chrastavec rolní.
 
         
    
29. 5. 2019

Uzavření schodišť na tř. E. Beneše

Z bezpečnostních důvodů TSHK přistoupily k uzavření schodišť u prodejny Billa a u objektu Bowling Billiard & Darts Club na tř. E. Beneše (viz fotografie).
 
             

             

Tyto úseky budou uzavřeny až do doby opravy, při které budou havarijní schodiště odstraněna a nahrazena novými konstrukcemi. Výměna schodišť proběhne ještě v letošním roce.

Děkujeme za pochopení.
23. 5. 2019

Oprava chodníku v ul. Klumparova (slepá část)

V termínu od 27.5. do 31.7. 2019 bude za úplné uzavírky probíhat oprava oboustranného chodníku v ulici Klumparova (slepá část mezi ulicí Mánesova – Střelecká). Uzavřeným úsekem bude možný průchod pro pěší.

Děkujeme za pochopení.
15. 5. 2019

Omezení provozu na lávkách na tř. E. Beneše

Dne 14.5.2019 byla z důvodu špatného technického stavu uzavřena lávka na tř. Edvarda Beneše u čp. 1415, částečná uzávěra je na lávce u čp. 1417. Současně TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ již připravují operativní řešení k nápravě havarijního stavu.

Děkujeme za pochopení.
 
 
14. 5. 2019

Spuštění fontán

V tomto týdnu budou spuštěny všechny fontány na území Hradce Králové. Mimo provoz zůstanou následující fontány: fontána u Auparku, která je poškozena po dopravní nehodě a řeší se odstranění závady; fontána u budovy Východočeského muzea, která je součástí rekonstrukce celého prostoru a dále fontána na Malém náměstí, kde při kontrole technického zázemí před uvedením fontány do provozu byla zjištěna závažná technická závada bránící jejímu spuštění. Do doby zjištění příčiny a odstranění závady tak fontána zůstane mimo provoz.
9. 5. 2019

Oprava zastávkových ploch v ul. Lipová

V současné době probíhá 3. etapa opravy výstupních a nástupních ploch na zastávkách MHD pro nabíjení elektrobusů zakoupených v nedávné době DPmHK, a. s. Jedná se o stavební práce na točně MHD v ul. Lipová. V minulých týdnech již proběhla etapa č. 1 a č. 2.
9. 5. 2019

Oprava chodníku a vozovky v ul. K Hvězdárně

V současné době probíhá oprava dlážděného chodníku mezi ulicemi Hlavní a Nad Rozárkou. V době opravy chodníku použijte prosím protilehlý chodník. V termínu od 20.5. do 24.5. bude dále probíhat údržba vozovky.

V současné době probíhá oprava dlážděného chodníku mezi ulicemi Hlavní a Nad Rozárkou. V době opravy chodníku použijte prosím protilehlý chodník. Na přelomu měsíce května a června bude dále probíhat údržba vozovky.

Děkujeme za pochopení.
 
9. 5. 2019

Větší oprava dlážděných chodníků

V průběhu měsíce května budou zahájeny větší opravy dlážděných chodníků v ulicích K Zastávce, Hradecká a Buzulucká. Předpokládaný termín ukončení prací je konec července. Jedná se o úseky:
ulice Hradecká: Školská - Příčná
ulice K Zastávce: Truhlářská – Jana Černého
ulice Buzulucká: ČSA - Hradební

U všech oprav bude chodník neprůchozí. Použijte prosím chodník protilehlý.

Děkujeme za pochopení.
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...    Zobrazeno 1 20 (Celkem 285 záznamů)